Drodzy Rodzice, Wychowawcy i Nauczyciele
 

Wielkimi krokami zbliża się koniec wakacji. Czas wolny od szkoły dobiega końca. Wraz z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym chcielibyśmy Państwa zainspirować do poszukiwania nowych metod kształtowania umiejętności i kompetencji naszych dzieci. Najlepszą formą nauki jest nauka poprzez zabawę. Dzieci wówczas bardzo dobrze się bawią, nie wiedząc nawet, że przyswajają wiedzę.
W ich mózgach proces uczenia się kojarzy się z czymś przyjemnym, do czego chętnie wracają. Z biegiem czasu, stawiane przed naszymi dziećmi zadania stają się bardziej wymagające skupienia, ale w dalszym ciągu można je łączyć z zabawą. Przykładowo, teoria względności wg. Alberta Einsteina wcale nie musi być trudna i nie koniecznie musi być tłumaczona na skomplikowanych wzorach; podczas naszych warsztatów chcemy zaprezentować raczej małą atrakcyjną cząstkę skomplikowanej teorii. Dzieci bardzo chętnie zbudują z klocków LEGO zakrzywienie czasoprzestrzeni. A w jaki sposób zasymulować czasoprzestrzeń, mając do dyspozycji gruby elastyczny materiał i arbuza? O tym musicie się już przekonać sami na naszych warsztatach, na które już teraz Was zapraszamy.

Apel do rodziców: Jeżeli chcielibyście, aby kreatywne warsztaty 4Kids odbywały się w Waszym przedszkolu, prosimy wówczas o rekomendację naszych warsztatów dla dzieci do Dyrekcji. Z Waszym poparciem na pewno będzie nam łatwiej przedstawić jak najkorzystniejszą ofertę, na której na pewno skorzystają Wasze dzieci. Program zajęć dobierany jest indywidualnie w zależności od wieku.

 

Tymczasem chcielibyśmy Was zaprosić na event Back to School:

Link do wydarzenia na Facebooku

 

Gdzie: Labibu, C.H. Magnolia Park, piętro 1 (przy Smyku) we Wrocławiu

Kiedy: 9 wrzesień 2017 od 15:00 do 19:00

Więcej info na FB.

Bardzo serdecznie zapraszamy

Ania i Andrzej, 4Kids